Echipa noastră cu experiență în consultanță IT  vă oferă o platforma tehnologică extrem de sigură și cu disponibilitate ridicată, de care aveți nevoie, pentru a vă sprijini operațiunile de afaceri și vă va oferi un avantaj competitiv.


Cu o înțelegere largă a cerințelor de afaceri specifice fiecărui sector de piață și un talent pentru a profita la maximum de posibilitățile prezentate de tehnologiile de astăzi, Light Wave oferă servicii de consultanță și servicii strategice pentru IT.


Consultăm companii de toate dimensiunile, de la startup-uri până la mari corporații internaționale despre cele mai rapide, eficiente și economice sisteme de tehnologie a informațiilor pentru afacerea lor. Domeniile de specialitate pe care echipa noastră se poate concentra includ hardware, software, rețele, comunicații și web design, printre altele.


Vă rugăm să nu ezitați să ne contactați dacă aveți nevoie de informații suplimentare.

Autentificare